PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Kordecki Automation projektuje, produkuje i uruchamia układy sterowania oraz urządzenia automatyzujące procesy produkcyjne.

Znajomość procesów, które automatyzujemy

Projektowanie i uruchamianie automatyki przemysłowej realizowana jest w naszej firmie kompleksowo od projektu, przez prefabrykacje szaf sterowniczych, programowanie, podłączanie na obiekcie, uruchomienie i kończąc na testach z użytkonikami.

Wiedza w zakresie automatyki przemysłowej może być wystarczająca do poprawnego zaprojektowania i wykonania układów sterowania dla maszyn i urządzeń procesowych ale tylko doświadczenie z konkretnych realizacji, znajomość specyficznych procesów i uwarunkowań gwarantuje, że uruchomienie i oddanie do użytkowania zakończy się pełnym sukcesem.

Układy sterowania oraz urządzenia automatyzujące procesy projektujemy i montujemy w całości w naszej firmie. Są to dedykowane rozwiązania dopasowane do oczekiwanych wydajności i jakości procesów produkcyjnych.

Skupiamy się na tych procesach i obszarach, w których mamy wystarczające doświadczenie i kompetencje, a które zagwarantują nam i klientom sukces w realizacji inwestycji.

Z niektórymi realizacjami możecie się Państwo zapoznać w zakładce AKTUALNOŚCI.

Współpraca z uznanymi firmami

Pracowaliśmy bezpośrednio dla firm lub nasze realizacje znajdziesz, w takich firmach jak:

Toyota Manufacturing, Sanden Manufactruring, Whirlpool, Faurecia, European Spallation Source, Kriosystem, Electrolux, DIKO Polska, Saule Technologies, Legrand, Carl Stahl, Parker Hannifin Manufacturing Poland, SRG Global i dla wielu innych firm, które są liderami w swoich obszarach I branżach.

Wyspecjalizowany zespół

Zespół jest wyspecjalizowany projektowaniu i uruchamianiu układów sterowania dla:

  • Instalacji procesowych takich jak: dystrybucja kriogeniki, suszarnie: zbóż, taśmowe, komorowe, #HVAC, #mieszalniki, # browarnicze, #produkcja betonu, #pompy ciepła, #źródła ciepła dużej mocy, #stacje CIP, #odzyski ciepła ze spalin, #filtrowanie powietrza z produkcji chemicznej itd…
  • Maszyn: #dozowników, #zakręcarek, #podajników i orientatorów detali, #pras, #portali wielkogabarytowych, #manipulatrów kartezjańskich i robotów SCARA, #maszyn do cięcia papieru, #latających pił, #systemów transportu ciężkiego i lekkiego – precyzyjnego, #urządzeń produkujących płyty warstwowe, młynów kulowych ceramiki, i wielu innych urządzeń, które trudno sklasyfikować.

Zapraszamy do współpracy,

Współwłaściciele
Jacek i Piotr Kordecki