O nas

Poznaj nas lepiej

Przekonaj się czy warto się z nami skontaktować.


Firma Automatyka Przemysłowa prowadzona jest przez Jacka Kordeckiego, który posiada ponad 12 letnie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu automatyki przemysłowej. Zespół posiada doświadczenie w pracy zarówno z korporacjami jak i firmami z MŚP. Rozwój firmy oparty jest na kilku kluczowych aspektach, dzięki którym wyróżniamy się na rynku.

Tworzymy partnerskie relacje, które wynikają z systematycznej współpracy i realizowane są małymi krokami. Oferujemy rozwiązania, które są przejrzyste, a przez zaawansowaną technologię upraszczają automatykę i sterowanie.

Oferty dostosowujemy do polityki zakupowej dużych firm, wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom terminowym i proceduralnym.

Dbamy o bezpieczeństwo maszyn i urządzeń, ergonomię obsługi, sposób komunikacji i raportowania dla systemów nadrzędnych oraz jakość dokumentacji powykonawczej.

Z naszymi klientami chętnie dyskutujemy i rozważamy najnowsze trendy w automatyce związane z robotyką, mobilnością i systemowym podejściu do zarządzania projektami.

Uwzględniamy fakt, iż automatyka w coraz większym stopniu musi być konfigurowalna i mieć możliwość rozbudowy w przyszłości. Coraz bardziej koncertujemy się na  wykorzystywaniu oprogramowania w sterowaniu urządzeniami wykonawczymi.

W naszych projektach uwzględniamy bardzo krótkie przerwy związane z możliwością instalacji i uruchomienia automatyki w ciągach produkcyjnych. Uważamy, że możliwe jest wykonywanie spersonalizowanej automatyki w cenach oferowanych dla małoseryjnej produkcji.

Zapraszam do współpracy,

Właściciel

Jacek Kordecki

Zawsze odpowiadamy na prośbę kontaktu, sprawdź nas!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.