Układ sterowania i system bezpieczeństwa dla zmodernizowanego młyna ceramiki

Czołowy producent ceramiki zdecydował się na modernizację swojego młyna do ceramiki w celu poprawy wydajności i bezpieczeństwa procesu produkcyjnego. Wymagało to wykonania nowego układu sterowania oraz implementacji pełnego systemu bezpieczeństwa, aby zapewnić zgodność z przepisami dyrektywy maszynowej i minimalizować ryzyko wypadków.

Rozwiązanie: Wspólni z klientem opracowaliśmy układ sterowania, który został w pełni dostosowany do jego wymagań. Dodatkowo, dołożyliśmy pełny układ SAFETY, aby zapewnić bezpieczeństwo personelu pracującego przy młynie oraz nowy panel sterowania, który znacząco poprawił łatwość zarządzania procesem produkcyjnym. Nasze doświadczenie w udanych poprzednich projektach przekonało klienta do kontynuacji współpracy z nami przy kolejnych realizacjach.

Wynik: Dzięki zmodernizowanemu układowi sterowania i pełnemu systemowi bezpieczeństwa, nasz klient osiągnął poprawę wydajności i bezpieczeństwa swojego młynai. Kontynuacja współpracy z nami świadczyła o satysfakcji klienta z naszych usług i potwierdzała nasze zdolności do dostarczania spersonalizowanych i wysokiej jakości rozwiązań.